Navigace:

Pojištění:

Alpenverein - rakouský alpský svaz, sekce Praha-Innsbruck

Fejsbůk:

Facebook horofriend.mrak.cz

Kroužek lezení na umělé stěně Ostrava-Poruba

 

Začínáme od 24. 9. 2018

 

Termín: Pondělí 18:00-20:00

Věk: od 11 let (mladší po domluvě)

Místo: Lezecká stěna v tělocvičně Fakulty stavební VŠB-TU Ostrava

Adresa: Ludvíka Podéště 17, 708 33 Ostrava-Poruba

Přihláška

Cena: 2561 Kč na 1 akademický rok (do konce května). V ceně je zahrnuto zapůjčení materiálu (kromě bot) a dozor instruktora.

 

Pro koho: pro všechny, kteří si chtějí osvojit základy bezpečného lezení na umělé stěně a později i na skalách.

 

Kdo vede: ! (Teda... Jan SKAPA) A moje zkušenosti? Instruktor lezení na skalách a umělých stěnách, Instruktor lanových překážek, od roku 2006 instruktor v horolezeckém oddíle vysokoškolského sportovního klubu VŠB-TU Ostrava, předseda horolezeckého oddílu Friend Ostrava. A pokud mi nevěříte, můžete si prohlédnout moje osvědčení.

 

Co je potřeba?

Chuť hýbat se, pohodlné oblečení a boty. Boty raději menší než větší, ideálně s pevnou špičkou, nejlépe lezečky. Ale stačí staré kopačky s uřezanými špunty nebo menší tenisky.

 

Co vám kurz dá?

Naučíme se správně obléct sedací úvazek, navázat se na lano, založit lano do jisticí pomůcky a správně jistit lezce "Top Rope", tedy lanem vedeným shora přes vratnou karabinu. Osvojíte si základní návyky nutné pro správné lezení, zejména techniky úchopů.

 

Stáhněte si přihlášku, vyplňte, připravte si průkazovou fotku na průkazku (nutná ke vstupu do tělocvičny přes vrátnici). Platbu (hotově nebo převodem na účet) a fakturační podmínky domluvíme individuálně. E-mail: jan tečka skapa zavináč vsb tečka cz.